Byłem na przeglądzie rejestracyjnym. Przyjęty zostałem punktualnie, pomimo dużego ruchu przed stacją, diagnosta wszystko mi rzeczowo wytłumaczył, auto porządnie sprawdzone. Będę wracał.
Byłem na przeglądzie rejestracyjnym. Przyjęty zostałem punktualnie, pomimo dużego ruchu przed stacją, diagnosta wszystko mi rzeczowo wytłumaczył, auto porządnie sprawdzone. Będę wracał.
Chcesz przetestować Skodę w terenie?