Mamy bardzo pozytywne odczucia po zakupie samochodu w tym salonie. Szczególnie dziękujemy Panu Kacprowi Pezalskiemu za bardzo rzetelne, miłe oraz szybkie przeprowadzenie przez cały proces kupna i za dobranie korzystnej oferty 🙂