Mega podziękowania dla Pana Karola z działu sprzedaży — dzięki Panu wybrałam najlepszą konfigurację samochodu. Bardzo profesjonalne i fachowe doradztwo. Nie jest to pierwszy salon, w którym byłam, ale dzięki obsłudze ten zostanie u mnie na stałe. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu.