Proces zakupu samochodu przebiegł bardzo sprawnie i przyjemnie. Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem Basińskim, który wyczerpująco odpowiadał na wszelkie moje pytania, zapewniał fachowe doradztwo oraz pomógł w kwestii przygotowania auta do zimowych warunków.