Bardzo miła i sprawnie działająca obsługa. Obsługiwał mnie Pan Karol, który wszystko spokojnie tłumaczył — był profesjonalny, ale też stwarzał luźną atmosferę. Polecam serdecznie ten salon, tym bardziej że byłam w konkurencyjnym i mam porównanie.
Bardzo miła i sprawnie działająca obsługa. Obsługiwał mnie Pan Karol, który wszystko spokojnie tłumaczył — był profesjonalny, ale też stwarzał luźną atmosferę. Polecam serdecznie ten salon, tym bardziej że byłam w konkurencyjnym i mam porównanie.
Chcesz przetestować Skodę w terenie?