Polecam ten salon, Kontakt i obsługa na NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Pani Anna Waszczyszyn — przemiła i kompetentna osoba, tak samo jak i Pan Karol Basiński — pełny profesjonalizm. Mamy swoją nową Škodę — kolejną Królową w rodzinie.